Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achizitie de utilaje specializate de salubrizare tip automaturatori
- Număr anunț
- CN1086880
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA SERVICIULUI PUBLIC DE SALUBRIZARE SECTOR 6 (CUI 46259209)
- Furnizor / câștigător
- CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
- Cod CPV
- 34921100-0 · Masini de maturat strazile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.826.446,28 RON
- Valoare atribuită
- 4.815.200 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 28.10.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1161562
- Termen limită
- 02.12.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 710583-2025
- Documentație de atribuire
- DF1258396
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI - AUTOMATURATORI_semnat.pdf
- FisaDate_DF1258396.pdf
- FORMULAR DE OFERTA - AUTOMATURATORI_semnat.docx.p7s
- FORMULARE AUTOUTILITARE TIP AUTOMATURATOARE_semnat.doc.p7s
- MODEL CONTRACT FURNIZARE UTILAJE_semnat.pdf
- SECTIUNEA - VI.2 - FORMULAR PROPUNERE TEHNICA - AUTOMATURATORI_semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Valoare atribuită
4.815.200 RON
din 4.826.446,28 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 11.246,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.