Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat

Furnizare autoturisme - 10 buc.

Număr anunț
CN1086872
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.136.000 RON
Valoare atribuită
1.086.000 RON 4,4% sub estimat
Data publicării
28.10.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1159497
Termen limită
02.12.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
709865-2025
Documentație de atribuire
DF1258437

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.086.000 RON

din 1.136.000 RON estimat 4,4%

Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 50.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.