Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU de furnizare produse: „LEGUME, FRUCTE PROASPETE SI CONSERVATE/LOT1, LOT 2, LOT 3, LOT 4, LOT5, LOT6, LOT 7, LOT 8, LOT 9, LOT 10, LOT11
- Număr anunț
- CN1086976
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Olt (CUI 9746625)
- Furnizor / câștigător
- APRO-COM-IMPEX SRL (CUI 9279406)
- Cod CPV
- 15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.364.250 RON
- Valoare atribuită
- 3.676.244,05 RON
- Data publicării
- 30.10.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1160922
- Termen limită
- 04.12.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 717193-2025
- Documentație de atribuire
- DF1258704
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CADRU-LEG,FR-11LOT-MODEL.doc
- Anexa 3 Centre 05.09.2025.xlsx
- Caiet de sarcini - Anexa 1 Specificatii tehnice-LEG,FR.xlsx
- Caiet de sarcini Anexa 2 Cantitati-Valori -LEG,FR.xlsx
- CAIET DE SARCINI .pdf.p7s
- CONTR SUBSECV-LEG,FR-11LOT-MODEL.doc
- CS-LEG,FR-11LOTURI-2026-2027.doc
- FisaDate_DF1258704.pdf
- FISA DE DATE .pdf.p7s
- FORMULARE-LEG,FR-11LOT-2026-2027.doc
- INSTRUCTIUNI OFERTANTI .pdf.p7s
DUAE
Loturi (11)
Adjudecat: 3.676.244,05 RON
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Asociați 1
ANNABELLA FABRICA DE CONSERVE RAURENI S.A. CUI RO 14075542
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ADCON SRL CUI RO 5189319
Valoare atribuită
3.676.244,05 RON
din 3.364.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro