Atribuită
Anunț de participare
Furnizare carburanti auto pe baza de carduri
- Număr anunț
- CN1086975
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.793.256 RON
- Valoare atribuită
- 6.442.240 RON
- Data publicării
- 30.10.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1161440
- Termen limită
- 08.12.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 718638-2025
- Documentație de atribuire
- DF1258719
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini carburanti 2025.pdf.p7s
- FisaDate_DF1258719.pdf
- formulare.docx.p7s
- model acord cadru si ctr subsecvent.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
6.442.240 RON
din 4.793.256 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro