Atribuită
Anunț de participare
Agregat încărcător frontal pentru tractor agricol DS Arad 2025
- Număr anunț
- CN1086905
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- IRUM SA (CUI 1235170)
- Cod CPV
- 16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.000 RON
- Valoare atribuită
- 55.000 RON
- Data publicării
- 28.10.2025 09:05
- Anunț de atribuire
- CAN1160745
- Termen limită
- 28.11.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1258562
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRUM SA CUI 1235170
Valoare atribuită
55.000 RON
din 55.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro