Atribuită Cumpărare directă

HARTIE IMPACHETARE STERILIZARE 120/120 CREP ELASTIC = IUN 2024 MAT. CF = FE 858 / 30.05.2024

Număr anunț
DA35858630
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
Cod CPV
33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
798 RON
Data publicării
03.06.2024 13:51
Data finalizării
03.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798 RON