Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,6% sub estimat

FURNIZARE MATERIALE ANTIDERAPANTE

Număr anunț
CN1087078
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
STRUNGARIU & CO RIGAMS LM (CUI 6856089)
Cod CPV
44113910-7 · Materiale de intretinere rutiera de iarna (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.010.000 RON
Valoare atribuită
852.500 RON 15,6% sub estimat
Data publicării
05.11.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1160649
Termen limită
04.12.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
730674-2025
Documentație de atribuire
DF1258927

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
VirComEm CUI RO7010885

Valoare atribuită

852.500 RON

din 1.010.000 RON estimat 15,6%

Adjudecat la 84,4% din estimat · economie 157.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.