Atribuită Anunț de participare

Baterii de acumulatori pentru automotoarele Desiro SR 20 D

Număr anunț
CN1087069
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI 14936391)
Cod CPV
31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297.750 RON
Valoare atribuită
452.200 RON
Data publicării
04.11.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1162475
Termen limită
16.12.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
729899-2025
Documentație de atribuire
DF1258819

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SORGETI SRL CUI RO 14936391

Valoare atribuită

452.200 RON

din 297.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.