Atribuită
Anunț de participare
AUTONACELA
- Număr anunț
- CN1087018
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 609.264 RON
- Valoare atribuită
- 609.000 RON
- Data publicării
- 03.11.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1162111
- Termen limită
- 09.12.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 726222-2025
- Documentație de atribuire
- DF1258801
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini AUTONACELA.PDF.p7s
- Draft contract NACELA.PDF.p7s
- FisaDate_DF1258801.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
609.000 RON
din 609.264 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro