Atribuită Anunț de participare

SERVICII DE REPARATII SI INTRETINERE A AUTOVEHICULELOR SI A ECHIPAMENTELOR CONEXE 2025-2027

Număr anunț
CN1087180
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN VRANCEA (CUI 7442859)
Furnizor / câștigător
GENERAL AUTOCOM SRL (CUI 4103483)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.486.698 RON
Valoare atribuită
1.840.782,50 RON
Data publicării
06.11.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1162845
Termen limită
15.12.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
734922-2025
Documentație de atribuire
DF1259144

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.840.782,50 RON

din 1.486.698 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.