Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,7% sub estimat

Software pentru Infrastructura digitală - UNATC

Număr anunț
CN1087126
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
RAPID PARCEL DELIVERY S.R.L. (CUI 16123395)
Cod CPV
48520000-9 · Pachete software multimedia (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108.465 RON
Valoare atribuită
98.980 RON 8,7% sub estimat
Data publicării
04.11.2025 12:25
Anunț de atribuire
CAN1160553
Termen limită
03.12.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1258739

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EXPERT IT S.R.L. CUI RO 22129422

Valoare atribuită

98.980 RON

din 108.465 RON estimat 8,7%

Adjudecat la 91,3% din estimat · economie 9.485 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.