Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 38,8% sub estimat

Achizitia serviciului de asigurare facultativă de persoane

Număr anunț
CN1087125
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01020 (CUI 4349187)
Furnizor / câștigător
FIRST BROKER - BROKER DE ASIGURARE REASIGURARE S.R.L. (CUI 51533741)
Cod CPV
66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.200.000 RON
Valoare atribuită
6.240.000 RON 38,8% sub estimat
Data publicării
05.11.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1162092
Termen limită
08.12.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
732289-2025
Documentație de atribuire
DF1259052

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FIRST BROKER CUI 51533741
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala

Valoare atribuită

6.240.000 RON

din 10.200.000 RON estimat 38,8%

Adjudecat la 61,2% din estimat · economie 3.960.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.