Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Acord cadru achizitie - Materiale sanitare

Număr anunț
CN1087309
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.626.499,20 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
11.11.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1172738
Termen limită
16.12.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
746455-2025
Documentație de atribuire
DF1259405

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 13 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
PURAMA SRL CUI 34906891
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101
Încă 10 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

0 RON

din 13.626.499,20 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 13.626.499,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.