Atribuită Anunț de participare

Servicii de telefonie mobilă (voce și date) pentru Direcția Generală Antifraudă Fiscală din cadrul Agenției Naționale de Administrare Fiscală

Număr anunț
CN1066256
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE ADMINISTRARE FISCALA (CUI 16031712)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.055.658,72 RON
Valoare atribuită
1.524.020,69 RON
Data publicării
11.03.2024 11:00
Anunț de atribuire
CAN1131425
Termen limită
15.04.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
147349-2024
Documentație de atribuire
DF1207192

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.524.020,69 RON

din 1.055.658,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.