Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,7% sub estimat
Oxigen medicinal lichefiat 9
- Număr anunț
- CN1087247
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 24111900-4 · Oxigen (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 816.000 RON
- Valoare atribuită
- 680.000 RON 16,7% sub estimat
- Data publicării
- 10.11.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1162641
- Termen limită
- 11.12.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 745031-2025
- Documentație de atribuire
- DF1259342
Documente
Documentația de atribuire
- Documentatie de atribuire.rar.p7s
- FisaDate_DF1259342.pdf
- Strategia de contractare Oxigen medicinal lichefit 9.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LINDE GAZ ROMANIA SRL CUI RO 8721959
Subcontractanți 1
TRANSPORT AUTO PLOIESTI 1 SA CUI RO1354650
Valoare atribuită
680.000 RON
din 816.000 RON estimat
16,7%
Adjudecat la 83,3% din estimat · economie 136.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.