Atribuită Anunț de participare

“Laborator digital – virtual al Centrului de Cercetare Evaluarea Riscului Seismic” (Sub pachetul 4.1)

Număr anunț
CN1087240
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
ROMTEK ELECTRONICS SRL (CUI 10274437)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61.985,70 RON
Valoare atribuită
61.985,70 RON
Data publicării
10.11.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1162695
Termen limită
12.12.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
745055-2025
Documentație de atribuire
DF1259387

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

61.985,70 RON

din 61.985,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.