Atribuită
Anunț de participare
Contract de furnizare C-ARM pentru implant stimulatoare cardiace si electrofiziologie
- Număr anunț
- CN1087241
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Furnizor / câștigător
- PHILIPS ROMANIA SRL (CUI 2593699)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 742.500 RON
- Valoare atribuită
- 742.500 RON
- Data publicării
- 10.11.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1159490
- Termen limită
- 08.12.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 744111-2025
- Documentație de atribuire
- DF1259282
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
Subcontractanți 1
HV SHIELDING SRL CUI 18746098
Valoare atribuită
742.500 RON
din 742.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro