Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 35,5% sub estimat

Dotarea atelierelor de practică cu echipamente digitale (I14), proiect “Dotarea cu mobilier, materiale didactice si echipamente digitale a unitatilor de invatamant preuniversitar si a unitatilor conexe din Municipul Timisoara” cod F-PNRR-Dotari-2023-6681, pe 2 loturi

Număr anunț
CN1087198
Autoritate contractantă
Municipiul Timisoara (CUI 14756536)
Furnizor / câștigător
DIGITALITY SMART CREATIVE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 45671871)
Cod CPV
30210000-4 · Masini de procesare a datelor (hardware) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.785.723,04 RON
Valoare atribuită
1.151.189 RON 35,5% sub estimat
Data publicării
07.11.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1163683
Termen limită
16.12.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
739005-2025
Documentație de atribuire
DF1259205

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 1.785.723,04 RON Adjudecat: 1.151.189 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente digitale specifice pentru ateliere de practica 168.338,46 RON DIGITALITY SMART CREATIVE SOLUTIONS S.R.L. 122.086 RON ↓27,5%
2 Echipamente digitale generale pentru ateliere de practica 1.617.384,58 RON DIGITALITY SMART CREATIVE SOLUTIONS S.R.L. 1.029.103 RON ↓36,4%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EVO COMPUTERS S.R.L. CUI RO20463883
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
TRD SRL CUI RO27907347
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.151.189 RON

din 1.785.723,04 RON estimat 35,5%

Adjudecat la 64,5% din estimat · economie 634.534,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.