- Număr anunț
- CN1087401
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- MEDIQ INNOVATIVE TECHNOLOGIES SRL (CUI 26308935)
- Cod CPV
- 33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 455.331,45 RON
- Valoare atribuită
- 1.480.000 RON
- Data publicării
- 13.11.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1161208
- Termen limită
- 18.12.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 752989-2025
- Documentație de atribuire
- DF1259743
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIQ INNOVATIVE TECHNOLOGIES SRL CUI RO 26308935
Valoare atribuită
1.480.000 RON
din 455.331,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro