Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru furnizare reactivii compatibili cu analizorul automat de hematologie Sysmex XN-550 RET si analizorul de biochimie Cobas integrated 303
- Număr anunț
- CN1087386
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA TG-CARBUNESTI (CUI RO4510266)
- Furnizor / câștigător
- ROCHE ROMANIA SRL (CUI 17551047)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.206.697,88 RON
- Valoare atribuită
- 8.206.697,88 RON
- Data publicării
- 13.11.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1164442
- Termen limită
- 16.12.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 754399-2025
- Documentație de atribuire
- DF1259655
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini reactivi.pdf.p7s
- FisaDate_DF1259655.pdf
- formular propunere tehnica.docx.p7s
- fornular oferta financiara.docx.p7s
- model acord cadru si contract subsecvent.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 8.206.697,88 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | reactivi de imunologie compatibili cu analizorul automat de hem… | — | Top Diagnostics S.R.L. | 1.280.664 RON |
| 2 | reactivi compatibili cu analizorul de biochimie Cobas integrate… | — | ROCHE ROMANIA | 6.926.033,88 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP DIAGNOSTICS SRL CUI RO 10572840
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047
Valoare atribuită
8.206.697,88 RON
din 8.206.697,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro