Atribuită Anunț de participare

Reactivi compatibili cu aparatul integrat de biochimie si imunologie Cobas pro c 503 & e 801

Număr anunț
CN1087483
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
Furnizor / câștigător
ROCHE ROMANIA SRL (CUI 17551047)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.676.528,48 RON
Valoare atribuită
195.088.756,32 RON
Data publicării
17.11.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1161283
Termen limită
22.12.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
759330-2025
Documentație de atribuire
DF1259927

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047

Valoare atribuită

195.088.756,32 RON

din 21.676.528,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.