Anulată
Anunț de participare
Achiziţie Echipamente cercetare 2 TanDeM-AGE
- Număr anunț
- CN1087475
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Cod CPV
- 42952000-4 · Piese pentru centrifuge (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69.794,69 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 17.11.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1160568
- Termen limită
- 22.12.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 759003-2025
- Documentație de atribuire
- DF1259828
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1259828.pdf
- PNRR_37_LD_2025_Caiet_sarcini_Lot 1-semnat.pdf.p7m
- PNRR_37_LD_2025_Caiet_sarcini_Lot 2-semnat.pdf.p7m
- PNRR_37_LD_2025_Formular_oferta_financiara_Lot 1-semnat.doc.p7m
- PNRR_37_LD_2025_Formular_oferta_financiara_Lot 2-semnat.doc.p7m
- PNRR_37_LD_2025_Formular_oferta_tehnica_Lot 1-semnat.doc.p7m
- PNRR_37_LD_2025_Formular_oferta_tehnica_Lot 2-semnat.doc.p7m
- PNRR_37_LD_2025_Model_contract-semnat.pdf.p7m
- PNRR_37_LD_2025_Modele_declaratii-semnat.doc.p7m
Loturi (2)
Estimat: 69.794,69 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rotor | 61.495,80 RON | Anulat | — |
| 2 | UPS | 8.298,89 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.