Atribuită Anunț de participare

Lot 1: Platforma de analiza profil transcriptomic spatial Lot 2: Echipament secventiere de noua generatie aplicabil pentru citiri lungi

Număr anunț
CN1087459
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
BIOGENETIX SRL (CUI 15845119)
Cod CPV
38432000-2 · Aparate de analiza (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
590.000 RON
Valoare atribuită
590.000 RON
Data publicării
17.11.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1165221
Termen limită
15.12.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
761211-2025
Documentație de atribuire
DF1259803

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 590.000 RON Adjudecat: 590.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 : Platforma de analiza profil transcriptomic spatial- 200.000 RON ANTISEL RO SRL 200.000 RON
2 : Echipament secventiere de noua generatie aplicabil pentru cit… 390.000 RON BIOGENETIX S.R.L. 390.000 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIOGENETIX SRL CUI RO 15845119
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635

Valoare atribuită

590.000 RON

din 590.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.