Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Produse farmaceutice- Medicamente incluse în diferite programe naționale
- Număr anunț
- CN1087462
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.633.721,92 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 17.11.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1170145
- Termen limită
- 22.12.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 760298-2025
- Documentație de atribuire
- DF1259866
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DONA. LOGISTICA S.A. CUI RO 3596251
Valoare atribuită
0 RON
din 15.633.721,92 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 15.633.721,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.