Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,9% sub estimat
Servicii de analiză proteomică de înaltă sensibilitate, bazate pe tehnologii de recunoaștere duală și detecție ADN de tip secventiere de noua generatie (PEA sau echivalent), pentru 172 de probe prelevate de la pacienti cu cancer
- Număr anunț
- CN1087637
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 73110000-6 · Servicii de cercetare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 113.176 RON
- Valoare atribuită
- 104.232 RON 7,9% sub estimat
- Data publicării
- 21.11.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1163864
- Termen limită
- 22.12.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 775586-2025
- Documentație de atribuire
- DF1260167
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.doc.p7s
- FisaDate_DF1260167.pdf
- formulare.doc.p7s
- Model Contract de servicii de cercetare.doc.p7s
- Model de propunere tehnica.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CeGaT GmbH CUI DE265504070
Valoare atribuită
104.232 RON
din 113.176 RON estimat
7,9%
Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 8.944 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.