Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat
Achiziția publică de echipamente de laborator în cadrul proiectului „Dezvoltarea unui laborator național pentru îmbunătățirea monitorizării substanțelor deversate în ape și a calității apei potabile- etapa II”, cod SMIS PDD 322548
- Număr anunț
- CN1087595
- Autoritate contractantă
- Ministerul Sanatatii (CUI 4266456)
- Cod CPV
- 33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 716.147,06 RON
- Valoare atribuită
- 701.009,78 RON 2,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.11.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1172274
- Termen limită
- 10.02.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 772310-2025
- Documentație de atribuire
- DF1260106
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HACH LANGE SRL CUI RO 17610720
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELECTRONIC APRIL APARATURA ELECTRONICA SPECIALA SRL CUI RO 6043132
Valoare atribuită
701.009,78 RON
din 716.147,06 RON estimat
2,1%
Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 15.137,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.