Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,1% sub estimat

Echipamente pentru Centrul pentru tehnologii digitale în educație - PARTEA III-Sistem de interconectare și vizualizare video

Număr anunț
CN1087549
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
ATEX COMPUTER SRL (CUI 2885022)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.000 RON
Valoare atribuită
32.739 RON 9,1% sub estimat
Data publicării
19.11.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1163516
Termen limită
22.12.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
766448-2025
Documentație de atribuire
DF1260048

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ATEX COMPUTER SRL CUI RO 2885022
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

32.739 RON

din 36.000 RON estimat 9,1%

Adjudecat la 90,9% din estimat · economie 3.261 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.