Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Achizitie materiale de osteosinteza 6

Număr anunț
CN1087684
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
MEDICAL ORTOVIT SRL (CUI 9625593)
Cod CPV
33183100-7 · Implanturi ortopedice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.386.000 RON
Valoare atribuită
48.995.900 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
24.11.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1163659
Termen limită
22.12.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
777358-2025
Documentație de atribuire
DF1260327

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICAL ORTOVIT SRL CUI RO 9625593

Valoare atribuită

48.995.900 RON

din 49.386.000 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 390.100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.