Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,7% sub estimat
,,ACHIZITIE, MONTAJ SI PUNERE IN FUNCTIUNE INCUBATOR CU RACIRE PELTIER” (2 BUCATI) PENTRU LABORATORUL DE CALITATEA APEI VALENII DE MUNTE SI MANECIU”
- Număr anunț
- CN1087678
- Autoritate contractantă
- EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI RO18856244)
- Furnizor / câștigător
- LABORATORIUM SRL (CUI 21897589)
- Cod CPV
- 38430000-8 · Aparate de detectare si de analiza (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.930 RON 22,7% sub estimat
- Data publicării
- 21.11.2025 08:37
- Anunț de atribuire
- CAN1162168
- Termen limită
- 29.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1260299
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROM TECH SRL CUI RO 8944055
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BLUEBOX MEDICAL S.R.L. CUI RO36155448
Valoare atribuită
30.930 RON
din 40.000 RON estimat
22,7%
Adjudecat la 77,3% din estimat · economie 9.070 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.