Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare tehnică pentru obiectivul ,,ÎNFIINŢAREA SISTEMULUI DE TRANSPORT PUBLIC CU AUTOBUZE ECOLOGICE LA NIVELUL MUNICIPIULUI CARACAL''
- Număr anunț
- CN1087659
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CARACAL (CUI 4395175)
- Furnizor / câștigător
- SIGMA MOBILITY ENGINEERING SRL (CUI 33092442)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 760.000 RON
- Valoare atribuită
- 759.900 RON
- Data publicării
- 21.11.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1164323
- Termen limită
- 08.01.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 774636-2025
- Documentație de atribuire
- DF1260168
Documente
Documentația de atribuire
- Autobaza_semnat.rar.p7s
- Autobuze SF_semnat.rar.p7s
- Autogara_semnat.rar.p7s
- Caiet de sarcini - Autobuze - PT_semnat.pdf.p7s
- Declaratie disponibilitate informatii si documente_semnat.docx.p7s
- Declaratie imunizare climatica_semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1260168.pdf
- Formulare si modele Autobuze PT_semnat.docx.p7s
- Model contract PT Autobuze_semnat.docx.p7s
- Studii Autobuze_semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIGMA MOBILITY ENGINEERING SRL CUI 33092442
Valoare atribuită
759.900 RON
din 760.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro