Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

SERVICII DE PAZA,MONITORIZARE, INTERVENTIE SI TRANSPORT VALORI

Număr anunț
CN1087781
Autoritate contractantă
HALE SI PIETE S.A. PLOIESTI (CUI 1356295)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.054.140 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
26.11.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1171088
Termen limită
08.01.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
783985-2025
Documentație de atribuire
DF1260420

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Valoare atribuită

0 RON

din 6.054.140 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 6.054.140 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.