Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat

Automaturatoare 7 – 9 mc pentru lucrari de intretinere la CIC-ul din cadrul proiectului „Autostrada de Centura Bucuresti Nord km 0+000 – km 52+770” – 1 bucata

Număr anunț
CN1087771
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
Cod CPV
42415100-9 · Autoincarcatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.537.000 RON
Valoare atribuită
1.520.500 RON 1,1% sub estimat
Data publicării
26.11.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1168302
Termen limită
12.01.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
785178-2025
Documentație de atribuire
DF1260496

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AIC TRUCKS S.A. CUI RO36125153

Valoare atribuită

1.520.500 RON

din 1.537.000 RON estimat 1,1%

Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 16.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.