Atribuită Anunț de participare

Echipamente pentru inginerie 2

Număr anunț
CN1087760
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
CATTUS SRL (CUI 14544908)
Cod CPV
38540000-2 · Masini si aparate de testare si masurare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
498.203,71 RON
Valoare atribuită
498.193 RON
Data publicării
26.11.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1163029
Termen limită
30.12.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
785623-2025
Documentație de atribuire
DF1260525

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 498.203,71 RON Adjudecat: 498.193 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente de testare si analizoare pentru verificarea si fun… 291.503,71 RON CATTUS 291.503 RON
2 Echipamente destinate activitatilor de instruire 148.700 RON CATTUS 148.700 RON
3 Imprimante 3D - 3 in 1 cu CNC, freza, gravare, laser 58.000 RON FORMWERK 57.990 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CATTUS SRL CUI RO 14544908
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FORMWERK SRL CUI RO32988372
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
IRIS ROBOTICS SRL CUI RO37714467

Valoare atribuită

498.193 RON

din 498.203,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.