Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Închiriere stații de stocare/vaporizare oxigen medicinal lichid, inclusiv furnizarea oxigenului medicinal
- Număr anunț
- CN1087753
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Cod CPV
- 24111900-4 · Oxigen (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.945.200 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 26.11.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1170117
- Termen limită
- 29.12.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 784857-2025
- Documentație de atribuire
- DF1260578
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
LINDE GAZ ROMANIA SRL CUI RO 8721959
Subcontractanți 1
TRANSPORT AUTO PLOIESTI 1 SA CUI RO1354650
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SIAD ROMANIA SRL CUI RO 8184529
Subcontractanți 3
ROAMBRA COMPANY SRL CUI RO12493930
TREIRO SRL CUI RO 10813353
VOLTRANS IMPEX CUI RO3322132
Valoare atribuită
0 RON
din 7.945.200 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 7.945.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.