Atribuită
Anunț de participare
Reparatie capitalizabila unitate de Snubbing
- Număr anunț
- CN1087845
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- ALLSTAR PROD SRL (CUI 6626276)
- Cod CPV
- 50530000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.295.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.294.000 RON
- Data publicării
- 28.11.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1164728
- Termen limită
- 19.01.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 791400-2025
- Documentație de atribuire
- DF1260621
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLSTAR PROD SRL CUI RO 6626276
Valoare atribuită
3.294.000 RON
din 3.295.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro