Atribuită Cumpărare directă

Antiseptice si dezinfectante

Număr anunț
DA35852389
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
SANTOMED IMPEX SRL (CUI 25115790)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
52.200 RON
Data publicării
31.05.2024 13:51
Data finalizării
03.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52.200 RON