Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,5% sub estimat
Acord-cadru servicii de mentenanta pentru echipament radiologic 1
- Număr anunț
- CN1087960
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- CORTECH MED SRL (CUI 22088756)
- Cod CPV
- 50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 697.584 RON
- Valoare atribuită
- 512.880 RON 26,5% sub estimat
- Data publicării
- 03.12.2025 08:56
- Anunț de atribuire
- CAN1163439
- Termen limită
- 12.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1260932
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini 50421200-4.docx.p7s
- Caiet de sarcini 50421200-4.pdf.p7s
- FisaDate_DF1260932.pdf
- Formulare si modele de documente 50421200-4.docx.p7s
- Proiect de acord cadru 50421200-4.docx.p7s
- Proiect de contract servicii 50421200-4.docx.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 697.584 RON Adjudecat: 512.880 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | service canon | 410.304 RON | CORTECH MED S.R.L. 2 contracte | 512.880 RON |
| CORTECH MED S.R.L. · contract 7232 · 27.02.2026 | 410.304 RON | |||
| CORTECH MED S.R.L. · contract 10586 · 26.03.2026 | 102.576 RON | |||
| 2 | service siemens | 107.280 RON | Anulat | — |
| 3 | service philips | 180.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CORTECH MED SRL CUI RO 22088756
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
Valoare atribuită
512.880 RON
din 697.584 RON estimat
26,5%
Adjudecat la 73,5% din estimat · economie 184.704 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.