Atribuită
Anunț de participare
REACTIVI PENTRU ANALIZORUL DE HEMATOLOGIE SYSMEX XN 1000 RET BF AFLAT IN DOTAREA LABORATORULUI DE ANALIZE
- Număr anunț
- CN1087924
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
- Furnizor / câștigător
- TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 474.550 RON
- Valoare atribuită
- 485.119,35 RON
- Data publicării
- 02.12.2025 06:58
- Anunț de atribuire
- CAN1161124
- Termen limită
- 05.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1260864
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1260864.pdf
- MODEL ACORD CADRU.docx.p7s
- MODEL FORMULARE (1) (3).docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP DIAGNOSTICS SRL CUI RO 10572840
Valoare atribuită
485.119,35 RON
din 474.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro