Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,1% sub estimat

Autoturisme de teren 4x4 având 5 locuri (M1)

Număr anunț
CN1088112
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
Furnizor / câștigător
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.322.215 RON
Valoare atribuită
5.685.521 RON 10,1% sub estimat
Data publicării
10.12.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1163356
Termen limită
16.01.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
820170-2025
Documentație de atribuire
DF1261351

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

5.685.521 RON

din 6.322.215 RON estimat 10,1%

Adjudecat la 89,9% din estimat · economie 636.694 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.