Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Achiziţie Sistem de videocolonoscopie cu inteligenta artificiala si modul de management pacienti
- Număr anunț
- CN1088074
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL (CUI 217930)
- Cod CPV
- 33168000-5 · Aparate de endoscopie si de endochirurgie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.945.174,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.940.000 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 09.12.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1163611
- Termen limită
- 12.01.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 815329-2025
- Documentație de atribuire
- DF1261229
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1261229.pdf
- ROC_01_LD_2025_Anexa_Factori_evaluare-semnat.docx.p7m
- ROC_01_LD_2025_Caiet_sarcini-semnat.pdf.p7m
- ROC_01_LD_2025_Formular_oferta-semnat.docx.p7m
- ROC_01_LD_2025_Formular_propunere_financiara-semnat.xlsx.p7m
- ROC_01_LD_2025_Formular_propunere_tehnica-semnat.docx.p7m
- ROC_01_LD_2025_Model_contract-semnat.pdf.p7m
- ROC_01_LD_2025_Modele_declaratii-semnat.doc.p7m
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL CUI RO 217930
Valoare atribuită
1.940.000 RON
din 1.945.174,40 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 5.174,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.