Atribuită
Anunț de participare
„ Upgrade şi extindere Laborator de analiză dinamică microsisteme” - 49.1 „Upgrade Laborator de analiză dinamică microsisteme”
- Număr anunț
- CN1088061
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Cod CPV
- 38540000-2 · Masini si aparate de testare si masurare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 530.000 RON
- Valoare atribuită
- 530.000 RON
- Data publicării
- 09.12.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1171644
- Termen limită
- 14.01.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 817166-2025
- Documentație de atribuire
- DF1261195
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Valoare atribuită
530.000 RON
din 530.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro