- Număr anunț
- CN1088005
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.480.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.354.416,68 RON
- Data publicării
- 08.12.2025 10:04
- Anunț de atribuire
- CAN1163785
- Termen limită
- 14.01.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 810629-2025
- Documentație de atribuire
- DF1261061
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini nr. 43723_14.11.2025 + anexa cantitati-semnat.pdf.p7m
- Draft acord cadru + subsecvent_45192_28.11.2025-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1261061.pdf
- Formulare si modele nr. 45191_28.11.2025-semnat.pdf.p7m
- Formular nr.12 - Propunere tehnica-semnat.docx.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
8.354.416,68 RON
din 7.480.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro