Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,6% sub estimat

Materiale și echipamente didactice pentru atelierele de practică aferente unităților de învățământ preuniversitar incluse în cadrul proiectului „Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar din Municipiul Tulcea” cod F-PNRR-Dotări -2023-3553

Număr anunț
CN1088003
Autoritate contractantă
Municipiul Tulcea (CUI 4321429)
Furnizor / câștigător
EUROETANS INDUSTRI SRL (CUI 19069649)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa accelerata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
341.767,43 RON
Valoare atribuită
312.510 RON 8,6% sub estimat
Data publicării
04.12.2025 09:04
Anunț de atribuire
CAN1165342
Termen limită
22.12.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1261086

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 341.767,43 RON Adjudecat: 312.510 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Materiale și echipamente didactice pentru atelierele de practic… 332.412,85 RON EUROETANS INDUSTRI 303.225 RON ↓8,8%
2 Materiale și echipamente didactice pentru atelierele de practic… 9.354,58 RON CONTE IMPEX S.R.L. 9.285 RON ↓0,7%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONTE IMPEX SRL CUI RO 4596543
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

312.510 RON

din 341.767,43 RON estimat 8,6%

Adjudecat la 91,4% din estimat · economie 29.257,43 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.