Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

FURNIZARE PROPAN LICHEFIAT

Număr anunț
CN1088234
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Calafat (CUI 4830040)
Furnizor / câștigător
GASPECO L &D S.A. (CUI 8037897)
Cod CPV
09122110-4 · Propan lichefiat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.003.183,94 RON
Valoare atribuită
998.321,96 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
12.12.2025 12:17
Anunț de atribuire
CAN1162060
Termen limită
23.12.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
826401-2025
Documentație de atribuire
DF1261390

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GASPECO L &D S.A. CUI RO 8037897

Valoare atribuită

998.321,96 RON

din 1.003.183,94 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 4.861,98 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.