Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
SERVERE DE RETEA – HRIA
- Număr anunț
- CN1088215
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Furnizor / câștigător
- DATANET SYSTEMS SRL (CUI 10363046)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.343.573,43 RON
- Valoare atribuită
- 2.318.089 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 12.12.2025 12:16
- Anunț de atribuire
- CAN1171237
- Termen limită
- 30.01.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 827378-2025
- Documentație de atribuire
- DF1261450
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz CTE UPB.pdf.p7s
- FisaDate_DF1261450.pdf
- Sectiunea - II - Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Sectiunea-III-Model-Contract.docx.p7s
- Sectiunea - I - instructiuni catre ofertanti.docx.p7s
- Sectiunea-VI.1-Propunere-financiara.xlsx.p7s
- Sectiunea-VI.2-Formular-propunere-tehnica.docx.p7s
- Sectiunea-VI-Formulare-si-modele-documente.docx.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DATANET SYSTEMS SRL CUI RO 10363046
Valoare atribuită
2.318.089 RON
din 2.343.573,43 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 25.484,43 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.