Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU PAINE CLORIDA SI ACLORIDA 24 LUNI
- Număr anunț
- CN1088172
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
- Furnizor / câștigător
- OLTINA IMPEX PROD COM SRL (CUI 6824222)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 217.646 RON
- Valoare atribuită
- 217.580 RON
- Data publicării
- 10.12.2025 07:35
- Anunț de atribuire
- CAN1161292
- Termen limită
- 09.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1261402
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLTINA IMPEX PROD COM SRL CUI RO6824222
Valoare atribuită
217.580 RON
din 217.646 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro