Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Furnizarea și montajul echipamentelor tehnologice și dotări aferente din cadrul proiectului „ DEZVOLTAREA SISTEMULUI INTELIGENT DE MANAGEMENT URBAN LA NIVELUL MUNICIPIULUI ALBA IULIA PRIN ACHIZIȚIONAREA ȘI AMPLASAREA AUTOMATELOR INTELIGENTE DE ELIBERARE A TITLURILOR DE CĂLĂTORIE ÎN STAȚIILE DE ÎMBARCARE CĂLĂTORI” - finanțat in cadrul Planului Național de Redresare și Reziliență
- Număr anunț
- CN1088167
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ALBA IULIA (CUI 4562923)
- Furnizor / câștigător
- RADCOM S.A. (CUI 3939511)
- Cod CPV
- 30144200-2 · Distribuitoare automate de bilete (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.117.603,80 RON
- Valoare atribuită
- 5.084.129,31 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 11.12.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1163634
- Termen limită
- 04.02.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 821855-2025
- Documentație de atribuire
- DF1261420
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RADCOM S.A. CUI RO 3939511
Valoare atribuită
5.084.129,31 RON
din 5.117.603,80 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 33.474,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.