Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,4% sub estimat
ACHIZITIE VIDANJA COMBINATA 10.000 LITRI IN SISTEM DE LEASING FINANCIAR
- Număr anunț
- CN1088158
- Autoritate contractantă
- COMUNA PLOPSORU (CUI 4718969)
- Cod CPV
- 34144410-5 · Vidanjoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 832.716,23 RON
- Valoare atribuită
- 771.189,54 RON 7,4% sub estimat
- Data publicării
- 10.12.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1173115
- Termen limită
- 02.02.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 819001-2025
- Documentație de atribuire
- DF1261522
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Asociați 1
MOTORACTIVE IFN SA CUI RO10180820
Subcontractanți 1
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Valoare atribuită
771.189,54 RON
din 832.716,23 RON estimat
7,4%
Adjudecat la 92,6% din estimat · economie 61.526,69 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.