În evaluare Anunț de participare

MODERNIZARE ȘI EXTINDERE STADION UNIO

Număr anunț
CN1088357
Autoritate contractantă
Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
Cod CPV
45212224-2 · Lucrari de constructii de stadioane (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În evaluare
Termenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87.552.580,49 RON
Data publicării
16.12.2025 13:01
Termen limită
23.03.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
833224-2025
Documentație de atribuire
DF1261801

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
MIS GRUP CUI RO 12472562
Asociați 2
CUBICON INVEST SRL CUI RO 23244918
Subcontractanți 6
AQUA SERV SRL CUI RO 16469969
CSP PROIECT LINE SRL CUI RO29455388
OTIS LIFT SRL CUI RO 7782044
TOPO EXPLORER SRL CUI 36284795
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
CONCELEX SRL CUI RO 6544184
Asociați 1
Subcontractanți 9
CON GAZ PREST SRL CUI RO 15267570
EZ PROJECT AG SRL CUI RO18042335
GLULAM SA CUI 11373943
KRONLIFT SRL CUI RO 28428580
TOPO EXPLORER SRL CUI 36284795
URBAN SCOPE SRL CUI 35752863
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
SSAB-AG S.A. CUI RO 2816022
Asociați 2
FRASINUL SRL CUI RO12337680
Subcontractanți 12
AGISFOR SRL CUI RO 356041
DIANLIV INSTAL SRL CUI RO7997922
ELECTROPLUS SRL CUI RO 13790700
INBIT SRL CUI RO1978913
MP IFMA S.A. CUI RO448269
QMECK WORKS SRL CUI 37888510
SPORTS FIELDS S.R.L. CUI RO13341123
VANGAZ INSTAL S.R.L. CUI RO41522311
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare estimată

87.552.580,49 RON

Deschise acum pe acest cod

Nicio licitație deschisă acum pe 45212224-2. Apar constant — primești email în ziua în care apare una.

Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.