Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,1% sub estimat

Achiziția de echipamente IT și software, din cadrul proiectului „Bibliotecile vâlcene, noi hub-uri de dezvoltare a competențelor digitale”

Număr anunț
CN1066827
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
ITC GLOBAL DIGITAL CONCEPT S.R.L. (CUI 40085111)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.635.732,65 RON
Valoare atribuită
2.420.999 RON 8,1% sub estimat
Data publicării
25.03.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1141340
Termen limită
08.05.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
176847-2024
Documentație de atribuire
DF1208567

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

2.420.999 RON

din 2.635.732,65 RON estimat 8,1%

Adjudecat la 91,9% din estimat · economie 214.733,65 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.